Stažení a instalace

 

Program Album Maker pomalu ale jistě končí. Nahradí jej náš nový program MCLAB

INFORMACE PRO MAJITELE VOUCHERU ZE SLEVOVÝCH PORTÁLŮ:
Pokud jste si zakoupili na slevovém portále voucher, který Vás vybízí k instalaci programu Album Maker, nezoufejte! Stáhněte si místo něj nás nový program MCLAB, ve kterém si můžete vytvořit své produkty.

Po instalaci programu klikněte při aktualizacích na VYBRAT VŠE a nainstalujte je. Je to naprosto nezbytné pro správnou výrobu vašeho produktu! VŽDY instalujte veškeré aktualizace. Program Album Maker bude nadále funkční pro stávající zákazníky pro dokončení jejich projektů. Nové projekty prosím vytvářejte v programu MCLAB, který budeme nyní vyvíjet, tvořit v něm nové šablony a budeme jej neustále aktualizovat.

Pro majitele OS MAC slouží momentálně online aplikace, která je plně funkční a kde si můžete Vaše produkty pohodlně vyrobit. 

Pro majitele Windows slouží desktopová verze MCLAB nebo online verze.

 

Jak objednávky objednat.

  • Při objednávce vepište do políčka "Voucher" kód slevového kupónu, název slevového portálu (kde jste kupón koupili) a kód akce. Nebude-li dodržen tento postup, může být zpracování zakázky zpožděno.
  • Pokud jste odeslali objednávku bez čísla Voucheru, můžete ho doplnit zde. Program bohužel neumí odečíst slevu, ale nebojte, bude doplněna při zpracování objednávky.
  • Na Online ověření stavu objednávky zjistíte, jestli máte vaše dílko připraveno k vyzvednutí. Vyčkejte si na potvrzující e-mail, že k nám objednávka došla. Program MCLAB může sice hlásit odeslání objednávky, bohužel to ale ještě neznamená, že jsou odeslaná data v našem systému. K tomu slouží potvrzující e-mail.
  • Na vytvořených fotoknihách a kalendářích neprovádíme žádné úpravy. Při tvoření vašich děl tedy věnujte pozornost rozlišení, barevnosti a kontrastu vkládaných fotografií. Chci se dozvědět víc.
  • Před odesláním objednávky si vámi vyrobené knihy nebo kalendáře zkontrolujte, jestli máte stránky ve správném pořadí a zdali máte správně nastavená kalendária. Takovéto chybky totiž nemohou být uznány jako reklamace.
  • Pokud nalezneme nějaké formální nedostatky, ozveme se vám.

Pozn. Před stažením aplikace MCLAB doporučujeme dočasně deaktivovat antivir. Deaktivaci ve většině případů provedete kliknutím pravým tlačítkem na stavovou ikonu v pravém dolním rohu obrazovky a vybráním požadované akce.

Pokud máte možnost, používejte verzi pro Windows, pro Mac verzi poskytujeme pouze omezenou technickou podporu.  

Po dokončení stahování ověřte velikost staženého souboru. Pokud se soubor z nějakého důvodu nestáhne celý, aplikace nepůjde nainstalovat.

V případě potíží se stažením dokumentu doporučujeme Google Chrome.

Program je zcela bezpečný a je digitálně podepsán s certifkátem od společnosti Thawte.

Instalace

Po dokončení stahování, kliknutím na soubor zahájíte intalaci.

Aplikace MCLAB je kompatabilní se všemi novějšími verzemi Windows. Je doporučeno změnit rozlišení obrazovky buď na 1024×768, nebo 1280×1024. Pro samotnou instalaci dvojklikněte na soubor MCLAB 2017.1.0 MCLAB_09082017 a postupujte podle instrukcí na obrazovce. Po ukončení instalace MCLAB provede několik nutných operací s nastavením samotné aplikace (které moho trvat několik minut v závislosti na rychlosti počítače) pro zdárné ukončení a nastavení instalace. Pro další spuštění programu MCLAB pouze klikněte na ikonu MCLAB.

Pravidelně dochází k velmi důležitým změnám a je nezbytné instalovat nabízené aktualizace. Pokud se vám aktualizace nestahují, dočasně prosím vypněte antivirový program. Je možné, že způsobuje blokaci aktualizací. 

 

 


VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Nové šablony!

Máme pro Vás super nové šalbony fotoknih. Cestovní a svatební fotoknihy se nikdy něvytvářely jednodušeji. Krásné šablony pro Vaše vyjímečné fotografie. Stáhněte si náš nový program MCLAB a tvořte.Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz