Stažení a instalace

Co Vás může zajímat? 

 • Programy neumí snížit cenu! Vouchery nebo slevové kódy budou uplatněny až po přijetí objednávky. 
 • Do kolonky poznámka/voucher neuvádějte jiné informace než Voucher nebo slevový kód.  
 • Objednávky zasílejte za sebou. Pokud je zašlete na stejné objednací údaje i dopravu, budou Vám automaticky sloučeny a poslány v jednom balíčku za jedno poštovné.
 • Pokud chcete vytvořit více kusů totožného fotoproduktu zadejte daný počet přímo do objednávky - počet kopií. 
 • Pokud nemáte aktualizované Windows XP zašlete svou objednávku z programu AlbumMakeru dle návodu uvedeném ZDE.
 • Objednávky tiskneme tak jak je odešlete. Žádné úpravy a kontroly před tiskem neprobíhají. V případě, že Vám v datech něco chybí, vytiskneme to přesně tak. 

 

 

 

 

 

 

 

Jak objednávky objednat.

 • Při objednávce vepište do políčka "Voucher" kód slevového kupónu, název slevového portálu (kde jste kupón koupili) a kód akce. Nebude-li dodržen tento postup, může být zpracování zakázky zpožděno.
 • Pokud jste odeslali objednávku bez čísla Voucheru, můžete ho doplnit zde. Program bohužel neumí odečíst slevu, ale nebojte, bude doplněna při zpracování objednávky.
 • Na Online ověření stavu objednávky zjistíte, jestli máte vaše dílko připraveno k vyzvednutí. Vyčkejte si na potvrzující e-mail, že k nám objednávka došla. Program AlbumMaker může sice hlásit odeslání objednávky, bohužel to ale ještě neznamená, že jsou odeslaná data v našem systému. K tomu slouží potvrzující e-mail.
 • Na vytvořených fotoknihách a kalendářích neprovádíme žádné úpravy. Při tvoření vašich děl tedy věnujte pozornost rozlišení, barevnosti a kontrastu vkládaných fotografií. Chci se dozvědět víc.
 • Před odesláním objednávky si vámi vyrobené knihy nebo kalendáře zkontrolujte, jestli máte stránky ve správném pořadí a zdali máte správně nastavená kalendária. Takovéto chybky totiž nemohou být uznány jako reklamace.
 • Pokud nalezneme nějaké formální nedostatky, ozveme se vám.

Pozn. Před stažením aplikace AlbumMaker doporučujeme dočasně deaktivovat antivir. Deaktivaci ve většině případů provedete kliknutím pravým tlačítkem na stavovou ikonu v pravém dolním rohu obrazovky a vybráním požadované akce.

Pokud máte možnost, používejte verzi pro Windows, pro Mac verzi poskytujeme pouze omezenou technickou podporu.  

Upozornění: Všechny produkty (kalendáře, pexesa, apod.) jsou v programu AlbumMaker nazvány jako Alba. Konkrétní produkt vyberete v dalších krocích.

Pokud máte možnost, používejte výhradně verzi pro Windows, pro Mac verzi poskytujeme pouze omezenou technickou podporu. 

Po dokončení stahování ověřte velikost staženého souboru. Pokud se soubor z nějakého důvodu nestáhne celý, aplikace nepůjde nainstalovat.

V případě potíží se stažením dokumentu doporučujeme Google Chrome.
Program je zcela bezpečný a je distribuován firmou XEROX CZECH REPUBLIC s.r.o.

Instalace

Po dokončení stahování, kliknutím na soubor zahájíte intalaci.

Aplikaci Album Maker je možno instalovat na systémech Windows 2000, Windows XP, Windows Vista a Windows 7.  Je doporučeno změnit rozlišení obrazovky buď na 1024×768, nebo 1280×1024. Pro samotnou instalaci dvojklikněte na soubor Setup a postupujte podle instrukcí na obrazovce. Po ukončení instalace AlbumMaker provede několik nutných operací s nastavením samotné aplikace (které moho trvat několik minut v závislosti na rychlosti počítače) pro zdárné ukončení a nastavení instalace. Pro další spuštění AlbumMakeru pouze klikněte na ikonu na Vaší ploše.

Pravidelně dochází k vylepšení prostředí a doporučujeme tedy příjmat nabízené aktualizace.

Problémy při instalaci

V případě problémů při instalaci doporučujeme vyzkoušet nainstalovat .NET Framework verze 3.5.

Microsoft .NET Framework 3.5

VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Velikonoční Akční ceny na Fotoknihy a Obrazy

Pro Velikonoce 2017 jsme si pro Vás připravili akční nabídky na foto-hry, fotoknihy a obrazy na plátno. Jak získat skvělé ceny? Vytvořte si objednávky a uveďte při odesílání heslo Akce01-Velikonoce.  Pro Vaše nejmenší máme originální foto-hry, které…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz