Stažení a instalace

 Program Album Maker bude nadále funkční pro stávající zákazníky pro dokončení jejich projektů. Nové projekty prosím vytvářejte v programu MCLAB, který budeme nyní vyvíjet, tvořit v něm nové šablony a budeme jej neustále aktualizovat.

Pro majitele OS MAC slouží momentálně online aplikace, která je plně funkční a kde si můžete Vaše produkty pohodlně vyrobit. 

Pro majitele Windows slouží desktopová verze MCLAB nebo online verze.

 

Co Vás může zajímat? 

 • Programy neumí snížit cenu! Vouchery nebo slevové kódy budou uplatněny až po přijetí objednávky. 
 • Do kolonky poznámka/voucher neuvádějte jiné informace než Voucher nebo slevový kód.  
 • Objednávky zasílejte za sebou. Pokud je zašlete na stejné objednací údaje i dopravu a stejný způsob dopravy, budou Vám automaticky sloučeny a poslány v jednom balíčku.
 • Pokud chcete vytvořit více kusů totožného fotoproduktu zadejte daný počet přímo do objednávky - počet kopií. 
 • Objednávky tiskneme tak jak je odešlete. Žádné úpravy a kontroly před tiskem neprobíhají. V případě, že Vám v datech něco chybí nebo přebývá (prázdné strany), vytiskneme to přesně tak. 

Jak objednávky objednat.

 • Při objednávce vepište do políčka "Voucher" kód slevového kupónu, název slevového portálu (kde jste kupón koupili) a kód akce. Nebude-li dodržen tento postup, může být zpracování zakázky zpožděno.
 • Pokud jste odeslali objednávku bez čísla Voucheru, můžete ho doplnit zde. Program bohužel neumí odečíst slevu, ale nebojte, bude doplněna při zpracování objednávky.
 • Na Online ověření stavu objednávky zjistíte, jestli máte vaše dílko připraveno k vyzvednutí. Vyčkejte si na potvrzující e-mail, že k nám objednávka došla. Program MCLAB může sice hlásit odeslání objednávky, bohužel to ale ještě neznamená, že jsou odeslaná data v našem systému. K tomu slouží potvrzující e-mail.
 • Na vytvořených fotoknihách a kalendářích neprovádíme žádné úpravy. Při tvoření vašich děl tedy věnujte pozornost rozlišení, barevnosti a kontrastu vkládaných fotografií. Chci se dozvědět víc.
 • Před odesláním objednávky si vámi vyrobené knihy nebo kalendáře zkontrolujte, jestli máte stránky ve správném pořadí a zdali máte správně nastavená kalendária. Takovéto chybky totiž nemohou být uznány jako reklamace.
 • Pokud nalezneme nějaké formální nedostatky, ozveme se vám.

 

Aplikace MCLAB je kompatabilní se všemi novějšími verzemi Windows. Je doporučeno změnit rozlišení obrazovky buď na 1024×768, nebo 1280×1024. Pro samotnou instalaci dvojklikněte na soubor MCLAB 2017.1.0 MCLAB_09082017 a postupujte podle instrukcí na obrazovce. Po ukončení instalace MCLAB provede několik nutných operací s nastavením samotné aplikace (které moho trvat několik minut v závislosti na rychlosti počítače) pro zdárné ukončení a nastavení instalace. Pro další spuštění programu MCLAB pouze klikněte na ikonu MCLAB.

Pravidelně dochází k velmi důležitým změnám a je nezbytné instalovat nabízené aktualizace. Pokud se vám aktualizace nestahují, dočasně prosím vypněte antivirový program. Je možné, že způsobuje blokaci aktualizací. 


VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Novinka Fotodiář

Novinka přímo pro Vás a Vaše blízké. Fotodiář dle Vašich přání. Vytvořte originální dárek pro Vaše blízké. Jednoduše vložte fotografie a poznámky, které u sebe bude nosit po celý rok. Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz