Novinky

28.04.2014
Limitovaná edice - Nové obaly na desky!

Na jarní a letní sezónu jsme pro vás připravili různorodé obaly desek fotoknih. Vyzkoušejte napříkald červené desky s plastickým bílým vzorkem nebo lesklou vizkózu v metalových odstínech. Pokud tvoříte knihy s fotkami vašich ratolestí, určitě oceníte roztomilý a přitom decentní modrý vzorek s plasticky vlisovanými puntíky. Všechny tyto vzory jsou v naší nabídce pouze jako limitovaná edice, která se bude postupně obměňovat. 

Nová limitovaná edice obálek


17.03.2014
Nové vzory desek s plastickým efektem

V nové verzi programu AlbumMaker najdete krásné a originální plastické vzory obálek fotoknih. Vyberte si buď z decentní bílé varianty s elegantními béžovými lístečky nebo z tmavě hnědé umělé kůže s moderním béžovým abstraktním vzorem. Máme samozřejmě výběr také z mnoha jiných variant včetně potisku desek vlastní fotografií. Přejeme mnoho zdaru při tvorbě vašich vysněných fotoknížek! 

Nové obaly desek s plastickým efektem


19.02.2013
Vzdálená pomoc

Pomocí vzdáleného přístupu Vás do 20 minut naučíme vytvořit snadno a efektivně Vaši fotoknihu. Tuto službu nově nabízíme pouze za 100 Kč. Pro více informací volejte 602 71 00 96.

Chcete problém řešit s technikem?

Nejdříve spusťte následující program pro vzdálenou správu počítače:


14.02.2013
Sledování zásilek

V našem systému pro ověření stavu objednávky nyní můžete u většiny nově expedovaných objednávek zjistit jejich stav kliknutím na odkaz webu České pošty.


11.02.2013
Nové internetové stránky

Dnes byly spuštěny nové internetové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a bude se Vám zde dobře orientovat. Děkujeme za Váš zájem a budeme se těšit na Vaši návštěvu.


1 2 3 4 5
VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Novinka Fotodiář

Novinka přímo pro Vás a Vaše blízké. Fotodiář dle Vašich přání. Vytvořte originální dárek pro Vaše blízké. Jednoduše vložte fotografie a poznámky, které u sebe bude nosit po celý rok. Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz