Novinky

10.06.2014
Ideální proporce zlatého řezu, průhlednost či ořezávání fotek

Jestli přemýšlíte o tom, jak snadno a rychle udělat kompozičně bezchybnou fotografii, bude vás zajímat zejména tento článek představující zlatý řez, pravidlo, kterým se řídil i sám Leonardo da Vinci.

Na našich facebookových stránkách pravidelně zveřejňujeme návody a novinky, které vám umožní vytvořit si zase o chlub lepší a lepší fotoknížku. Návod na ořezávání fotek či nastavení opacity najdete na našem Facebooku.

Návody na našem facebooku

Pro inspiraci při tvorbě fotoknížek jsme zase zveřejnili virtuální prezentace fotoknih, které najdete zde.


28.04.2014
Limitovaná edice - Nové obaly na desky!

Na jarní a letní sezónu jsme pro vás připravili různorodé obaly desek fotoknih. Vyzkoušejte napříkald červené desky s plastickým bílým vzorkem nebo lesklou vizkózu v metalových odstínech. Pokud tvoříte knihy s fotkami vašich ratolestí, určitě oceníte roztomilý a přitom decentní modrý vzorek s plasticky vlisovanými puntíky. Všechny tyto vzory jsou v naší nabídce pouze jako limitovaná edice, která se bude postupně obměňovat. 

Nová limitovaná edice obálek


17.03.2014
Nové vzory desek s plastickým efektem

V nové verzi programu AlbumMaker najdete krásné a originální plastické vzory obálek fotoknih. Vyberte si buď z decentní bílé varianty s elegantními béžovými lístečky nebo z tmavě hnědé umělé kůže s moderním béžovým abstraktním vzorem. Máme samozřejmě výběr také z mnoha jiných variant včetně potisku desek vlastní fotografií. Přejeme mnoho zdaru při tvorbě vašich vysněných fotoknížek! 

Nové obaly desek s plastickým efektem


19.02.2013
Vzdálená pomoc

Pomocí vzdáleného přístupu Vás do 20 minut naučíme vytvořit snadno a efektivně Vaši fotoknihu. Tuto službu nově nabízíme pouze za 100 Kč. Pro více informací volejte 602 71 00 96.

Chcete problém řešit s technikem?

Nejdříve spusťte následující program pro vzdálenou správu počítače:


14.02.2013
Sledování zásilek

V našem systému pro ověření stavu objednávky nyní můžete u většiny nově expedovaných objednávek zjistit jejich stav kliknutím na odkaz webu České pošty.


1 2 3 4 5 6
VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Den matek

Máma, maminka, mamuška, maměnka :) jak říkáte svým drahým mámám? A víte o tom, že se blíží den Matek? Překvapte svou maminku vzpomínkou ve fotokalendáři nebo originálním přáním. V našem programu naleznete všechny styly přáníček a…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz