Návod na nahrání
  1. 1.    Jak stáhnu a nahraju pozadí a scrapbooky do staženého programu?

Klikněte na vámi vybraný styl a stáhněte si jej do počítače. Budete potřebovat program, který otevře soubory s koncovkou *.rar (Ke stažení např. zde: https://www.slunecnice.cz/sw/winrar/).

Rozbalte soubor s obrázky. Ve staženém programu klikněte dole v nabídce na pozadí nebo scrapbooky, podle toho, co do programu chcete nahrát. Vpravo dole se nachází malé ozubené kolečko. Po kliknutí na něj se zobrazí nabídka – Vyberte prosím Přidat… Vyberte soubory ze stažené složky. Nyní jsou obrázky připraveny k použití v programu.

Videonávod, jak nahrát pozadí a scrapbooky do programu najdete ZDE¨

2.    Jak stáhnu a nahraju pozadí a scrapbooky do online aplikace?

 

Klikněte na vámi vybraný styl a stáhněte si jej do počítače. Budete potřebovat program, který otevře soubory s koncovkou *.rar (Ke stažení např. zde: https://www.slunecnice.cz/sw/winrar/).

Rozbalte soubor s obrázky. V online aplikaci přidejte obrázky stejným způsobem, jakým si do ní přidáváte vaše fotografie pro tvorbu fotoknihy. Vyberte soubory ze stažené složky. Nyní jsou obrázky připraveny k použití v online aplikaci.

Po přetažení pozadí na stránku musíte pozadí vybrat, kliknout nahoře vpravo na Přizpůsobit -> Strana/Dvoustrana. Poté na pozadí znovu klikněte a nahoře vyberte Uspořádat -> Na pozadí.

Videonávod, jak nahrát pozadí a scrapbooky do programu najdete ZDE

 

3.    Proč jste z programu odstranili výběr pozadí a scrapbooků?

Mnoho z vás mělo problémy s rychlostí programu, program se zasekával, zabíral moc místa na disku a trvalo dlouho vytvořit fotoprodukty. Program také obsahoval příliš mnoho aktualizací.

Náš tým dal dohromady menší množství obrázků a pozadí pro každý styl fotoknihy a ty vložil do programu. Tímto způsobem vyjdeme vstříc zákazníkům, kteří preferují tvorbu fotoknihy v námi přednastavených grafických stylech. Pro ty, kteří si do programu rádi dávají spousty pozadí a obrázků, jsme nachystali tuto webovou stránku, kde najdete vše potřebné proto, si obrázky i pozadí doplnit sami.

Veškeré scrapbooky i pozadí byly staženy z webových stránek www.pixabay.cz, kde si také můžete stáhnout své vlastní a přidat si je do programu zvlášť.


VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Obrazy za super ceny!

Vánoce jsou už za rohem! Vytvořte a darujte svým nejbližším nejmilejší dáreček  Fotoobrazy do 5.12.2018 za úžasné ceny. Do objednávky uveďte Akce01-FB.Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz