Nápověda

Inspirujte se vzorovými knihami vytvořenými v programu AlbumMaker. Fotodárky lze obdarovat celou rodinu. Tématům se meze nekladou. Ať už chcete udělat radost babičkám s fotkami malých ratolestí, zvěčnit vzpomínky na dovolenou nebo zdokumentovat jedinečnou atmosféru Vaší svatby.


Existuje mnoho triků, jak udělat dobrou kompozici fotografie. Pravidlo zlatého řezu je ale nejznámější a nejjednodušší. Přitom bylo používáno mistry výtvarného umění už od nepaměti. I samotná Mona Lisa v sobě skrývá proporce zlatého řezu.


Podrobný návod, jak co nejrychleji vytvořit objednávku fotografií v programu AlbumMaker.


Množí se nám dotazy na to, jakým způsobem vložit do AlbumMakeru vlastní kliparty. Vložení je velmi jednoduché. Koukněte na náš návod a uvidíte sami.Snažíme se abychom vytvářeli našim zákazníkům kvalitní a originální fotoprodukty, které zachycují jedinečné chvíle z jejich života. Jsme rádi, že se nám daří poskytovat služby, které naši zákazníci ocení.

1 2
VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Novinka Fotodiář

Novinka přímo pro Vás a Vaše blízké. Fotodiář dle Vašich přání. Vytvořte originální dárek pro Vaše blízké. Jednoduše vložte fotografie a poznámky, které u sebe bude nosit po celý rok. Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz