Nápověda

V následujícím textu naleznete odpovědi na nejčastější dotazy kladené našimi klienty. V případě, že zde nenajdete hledanou odpověď, obraťte se prosím na naši zákaznickou podporu.


Před objednáním našich produktů je potřeba stáhnout program MCLAB, který umožňuje snadno a rychle vytvořit fotoknihy a kalendáře. PROGRAM JE ZCELA ZDARMA.


Zde se dozvíte nejčastější příčiny problémů při objednávce vaší zakázky. Například řešení situací při odesílaní souborů, dodatečné zadání voucheru, sledování objednávky, apod.


V této sekci nápovědy vám poradíme, jak řešít běžné situace při tvorbě vaší zakázky.


Reklamace jsou obecně velmi nepříjemné, ale víme, že se stávají. Pokud si nejste jistí, zda máte nárok reklamovat fotoprodukty nahlédněte do našeho reklamačního řádu.


Na úpravy, organizaci nebo prezentování digitálních fotografií si nemusíte pořizovat žádné drahé programy. Perfektně vybavené nástroje si můžete stáhnout z internetu a používat je zcela zdarma.


Nepodařilo se vám odeslat vaši zakázku v našem software? Nebo nám chcete odeslat nějaký jiný soubor? Ukážeme Vám jak použít nástroj pro manuální nahrání souborů.


Pomocí vzdáleného přístupu Vás do 20 minut naučíme vytvořit snadno a efektivně Vaši fotoknihu. Tuto službu nově nabízíme pouze za 100 Kč. Pro více informací volejte 602 71 00 96.


Pomocí krátkých video ukázek Vám zde vysvětlíme práci s programem Album Maker.


V případě, že vám naše nápověda nedokázala pomoci s vašim problémem, využijte služeb naší technické podpory.

1 2
VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Novinka Fotodiář

Novinka přímo pro Vás a Vaše blízké. Fotodiář dle Vašich přání. Vytvořte originální dárek pro Vaše blízké. Jednoduše vložte fotografie a poznámky, které u sebe bude nosit po celý rok. Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz