Kalendáře

PŘEDVÁNOČNÍ TIP OD MCL

Neotálejte s objednávkami. Pokud chcete fotoprodukt dostat do vánoc, pokuste se jej odeslat co nejdřív. Moc nám tím pomůžete. U objednávek odeslaných na poslední chvíli již nemůžeme garantovat doručení do vánoc. Pro urychlení celého procesu doporučujeme vybírat platbu na dobírku. Tak totiž produkt odesíláme ihned po jeho vyhotovení. U plateb předem musíme čekat na spárování platby a to celý proces zpomaluje. Všem přejeme příjemné vánoce a jsme moc rádi, že jste našimi věrnými zákazníky.

DĚKUJEME.

Vyrobte si svůj originální fotokalendář z Vašich fotografií. Kalendáře můžete vytvářet online nebo ve staženém programu. Online aplikace nabízí rychlou a snadnou tvorbu kalendářů. Pokud si stáhnete program MCLAB získáte větší množství možností v jednotlivých produktech. Odeslání od uskutečnění objednávky do 7 až 10 pracovních dnů pouze na fakturační adresu.

         
         
         
         
         
         
       
         

 

Rozdíl mezi varianout S a N

Kalendáře začínající písmenem S jsou součástí skupiny STANDARD. To znamená, že všechny mají 13 stran a nejsou nastavitelné. Oproti tomu kalendáře začínající písmenem N jsou kalendáře NEVEREND, tudíž nekonečné. Mohou mít více jak 13 stran (jednoleté, dvouleté, tříleté) a je u nich možnost nastavit jazyk, kalendárium i svátky. Varianty jsou cenově na stejné úrovni, tudíž slevové vouchery a kódy, které možná vlastníte, se vztahují jak na variantu S, tak N (voucher pro S15 je platný pro variantu N15 a naopak). 


Plánovací kalendář čtrnáctidenní - S31 NOVINKA

Čtrnáctidenní stolní kalendář ve formátu A4 s kartonovým základem - 32 stran. Možnost psaní poznámek ke každému dni v týdnu. 


  • Rozměr:  29,7 x 21 cm
  • Počet stránek: 32
  • Základní cena: 578 Kč


Kalendář čtrnáctidenní - S30

Čtrnáctidenní stolní kalendář - 30 stran.


  • Rozměr:  30 x 14 cm
  • Počet stránek: 30
  • Základní cena: 478 Kč


Kalendář týdenní - S35

Týdenní stolní kalendář - 56 stran.


  • Rozměr:  30 x 14  cm
  • Počet stránek: 56
  • Základní cena: 578 Kč


1 2
VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Obrazy za super ceny!

Vánoce jsou už za rohem! Vytvořte a darujte svým nejbližším nejmilejší dáreček  Fotoobrazy do 5.12.2018 za úžasné ceny. Do objednávky uveďte Akce01-FB.Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz