Často kladené otázky - Chybové hlášky
Zpět na často kladené otázky
 • AlbumMaker hlásí, že mám v technologickém prostoru prvky.
  • Když si přeji je nechat přesunout, nic se neděje. AlbumMaker se znovu vrátí do editačního módu a prvky je nutné upravit ručně. Počítač to bohužel za vás neudělá, jelikož neví, kam chcete jednotlivé objekty přesunout. Přesuňte je prosím tak, aby nebyly v technologickém prostoru (za šrafovanými čárami). Bez přesunutí je možné, že se některé prvky ořežou/založí. 
 • Program mi hlásí, že není platná aplikace typu Win32.
  • Výše uvedená zpráva se může objevit v případě, že Váš počítač má nefunkční program pro otevírání obrázků. Tento problém vyřeší změna výchozího programu. Pro změnu je nutné abyste otevřeli kontextové menu nad obrázkem. Kliněte na ikonku obrázku pravým tlačítkem a vyberte Otevřít v programu/Zvolit výchozí program". Z nabídky prosím vyberte vhodný program a zároveň zatrhněte "k otevření souborů tohoto typu vždy použít vybraný program".         
 • Program hlásí, že bylo album odeslané a nelze již otevřít. 
  • Pokud Vám program hlásí, že je album už odeslané a nejde otevřít program si myslí že objednávku už odeslal. Odklikněte, že chcete objednávku otevřít i tak. Po otevření objednávky klikněte na "Soubor" pak "Objednat další kopii" a vytvořit přesnou kopii alba. Toto Vám vygeneruje nové objednací číslo a objednávka půjde odeslat.
 • AlbumMaker hlásí, že album obsahuje prázdné prvky. 
  • Pokud Vám program hlásí, že album obsahuje prázdné prvky zaklikněte, že chcete je chcete odstranit v celém albu. Jedná se o prázdná textová pole, které jste v albu nechali.    
 • Objednávka nelze odeslat kvůli chybě, která obsahuje ".NET Framework verze".
  • Pokud Vám nejde objednávka odeslat a hlásí Vám program chybu, která se týká Microsoft .NET Framework je problém způsobem tím, že nemáte aktualizovaný systém. V tomto případě si prosím buď stáhněte a nainstalujte Microsoft .NET Framework nebo odešlete objednávku speciální způsobe popsaným zde. 

VYZKOUŠEJTE ONLINE OBJEDNÁVKY!


Objednávky

Informace o stavu zpracování zakázky hledejte zde:

Online ověření stavu objednávky
Zadání čísla voucheru

 

 Nedaří se odeslat zakázku pomocí AlbumMakeru? Nahrajte soubory zde:

Nahrání souborů


Obálky, masky, rámečky a nápověda

   

Potřebujete pomoc od našeho operátora? Nainstalujte si Teamviewer!
Stáhnout TeamViewer


Novinky
Velikonoční Akční ceny na Fotoknihy a Obrazy

Pro Velikonoce 2017 jsme si pro Vás připravili akční nabídky na foto-hry, fotoknihy a obrazy na plátno. Jak získat skvělé ceny? Vytvořte si objednávky a uveďte při odesílání heslo Akce01-Velikonoce.  Pro Vaše nejmenší máme originální foto-hry, které…Kontakty
Emailová adresa: info@mcl.cz Webové stránky: www.fotoknihy-mcl.cz